O nas

Spółka Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr w Lubinie powstała w marcu 1993 roku w wyniku przekształceń własnościowych w KGHM Polska Miedź S.A.  Jedną z gałęzi naszej spółki jest Drukarnia MCKK.

Drukarnia MCKK jest jedyną drukarnią cyfrowo – offsetową w Lubinie, znajdującą się przy ul. Budziszyńskiej 6A, nieopodal galerii handlowej CUPRUM ARENA. Naszą ofertę przygotowują rzetelni i doświadczeni fachowcy – specjaliści w zakresie klasycznych i nowoczesnych technologii poligraficznych.

Park maszynowy oraz przestronne zaplecze lokalowe pozwalają na szybkie i sprawnie projekty, wykonanie obróbki i druk. Drukujemy  w technologii offsetu na pełno kolorowej maszynie, jak również na nowoczesnych maszynach cyfrowych pozwalających uzyskać najlepszą jakość realizacji. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju prace pomocnicze i wykończeniowe (introligatorskie).

Oprócz bycia klasyczną drukarnią obsługującą zlecenia z zakresu druku w małym czy dużym nakładzie, realizujemy również kompleksowe projekty graficzne.

Chcemy, aby nasi klienci znajdowali w ofercie wszystko, czego potrzebują do codziennej działalności firmy pod kątem prowadzenia marketingu i promocji, w tym także obsługi eventów czy konferencji związanych z poszczególnymi segmentami biznesu.